augantis rašomasis stalas

Baldas, augantis kartu su vaiku

Vis sparčiau artėjantis rugsėjis tėvams, auginantiems mažamečius vaikus, besiruošiančius keliauti į pirmąją klasę, pradeda gąsdinti. Pradeda atrodyti, kad laiko mažai, o vaikas neturi ne tik kuprinės ar atitinkamos uniformos, kambaryje nėra ir rašomojo stalo. O visi tie, kurie yra namuose mažajam dar per dideli. Problema opi, o baldo keisti praėjus metams po pirkimo tikrai nesinori. Juk tai visiškas pingų švaistymas. Kadangi problema kankina ne vieną šeimą, nusprendėme panagrinėti, ką siūlo baldų gamintojai ir atradome unikalų spredimą bet kurio amžiaus vaikams – tai augantis rašomasis stalas.

Kas, kaip ir kodėl?

Ši trijų klausimų kombinacija yra viena iš dažniausiai pasitaikančių. Kas tai stalas? Kaip jis veikia? Kodėl jis reikalingas? Tai štai į šiuos klausimus tuoj ir atsakysime. Pirmiausia – įprasta situacija. Rugsėjis jau ne už kalnų, pradedama galvoti apie tai, ko prireiks. Stalas vienas iš must dalykų, kurių reikia vaikui, kad jis galėtų patogiai ir produktyviai daryti namų darbus, skaityti ir mokytis.

Didžiausia pastarojo meto problema kalbant apie mokyklinio amžiaus vaikus – stipriai krypstantis stuburas. Jie vis dargiau laiko praleidžia ne kieme su draugais, o žaisdami kompiuterinius žaidimus. Ir jeigu tėvai to nesudrausmina, tikėtina, kad nugaros problemos atsiranda dar nepasiekus pirmos klasės mokyklos suolo. Dėl kaltas ne tik netinkamas laisvalaikis, bet ir netinkama darbo vieta ir būtent todėl buvo sukurtas specialus augantis rašomasis stalas.

Taisyklinga laikysena ir produktyvesnis darbas

Jis leidžia vaikams sėdėti tiesiai ir išlaikyti taisyklingą studuro laikyseną. Tai labai svarbu. Kitais atvejais, kai sėdima prie bet kokio stalo, neįmanoma išlaikyti taisyklingos sėdėsenos jau vien todėl, kad įprasti, standartinio aukščio stalai ne tik yra per dideli mažamečiams, bet ir šiaip klaikiai nepatogūs darbui. Norėdami išsaugoti vaikų sveikatą ir sumažinti rimtų stuburo problemų riziką, tėvai po truputį suklūsta.

Augantis stalas auga kartu su vaiku. Jį paprasta pritaikyti net mažiausio ūgio ir smulkiausiam vaikui. Jie patogūs, nes turi galybę įvairiausių skyrelių, o tai leidžia nesiblaškyti, išmokti palaikyti tvarką ir produktyviai darbuotis. Vaikui paaugus, paauga ir pats stalas. Tai leidžia ne tik pritaikyti stalą individualiai vaikui, bet ir sutaupyti pinigų, nes najo stalo nereiks maždaug 6 metus. Mes tikimės, kad su augančiais rašomaisiais stalais pasiruošimas rugsėjui eisis greičiau ir maloniau, su mažiau nereikalingo streso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *