battle royal

Battle Royal – žaidimas paaugusiems vaikams

Battle Royale – kompiuterinių žaidimų stilius kuris pastaraisiais metais pradėjo visiškai dominuoti pasaulinę žaidimų rinką. Tiek žiūrint, tiek žaidžiant tokius žaidimus nesunku suprasti, kodėl jie tokie populiarūs. Kiekvienas žaidėjas atsakingas už save, nereikia taikytis prie komandos žaidėjų, kurių net nepažysti, o pergalė priklauso tik nuo tavęs pačio. Tokie žaidimai niekada nestokoja veiksmo ir niekada neduoda žaidėjams nei sekundės laisvo laiko nežinant ką daryti toliau. Kai kurie iš jų tokie įtempti, kad nėra laiko net mirksėti.

Norintys išbandyti Battle Royale žaidimus nesunkiai juos rasite nemažą žaidimų pasirinkimą turinčiuose svetainėse.

Pačią Battle Royale žaidimų pradžią galima atsekti ne taip toli atgal į praeitį, turbūt pirmas į Battle Royale panašus žaidimas buvo 2013 metais ARMA 2 žaidimui išleistas DayZ žaidimo rėžimas. Tačiau tokie Battle Royale žaidimai kokius žinome dabar prasidėjo tik 2017 metais su iki dabar pačiais populiariausiais žanro žaidimais PlayerUnknown‘s Battlegrounds ir Fortnite Battle Royale.

Spėjama, kad tokį žaidimo stilių įkvėpė populiarioji televizijos serialų serija Hunger Games, kur kiekvienas veikėjas turi daryti viską, kad galėtų išgyventi, o pavadinimas žanrui suteiktas pagal 2000-ųjų metų japonų kūrybos filmą tokiu pat pavadinimu. Šio žanro sėkmę ir populiarumą įrodo tai, kad populiariausi žaidimai pasaulyje, tokie kaip Call of Duty: Black Ops 4, Dota 2, GTA Online ar CS:GO visi į savo žaidimus jau įtraukė Battle Royale arba į jį labai panašų žaidimo tipą.

 

Kiekvienas žaidimas sukuria kiek kitokią Battle Royale patirtį, pavyzdžiui Fortnite daugiau dėmesio skiria įvairiems kūrimo ir išgyvenimo elementams, o PUBG į žaidimą įtraukia daugiau mobilumo su transporto priemonėmis ir įvairiais būdais įveikti savo priešininkus. Tai, kad galima sukurti tokius skirtingus to pačio žanro žaidimus suteikia žavesio visai žaidimų industrijai ir suteikia Battle Royale mylėtojams daug pasirinkimų ir taip užtikrina, kad žaidėjai visada turėtų jų norus atitinkančią žaidimo versiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *