antspaudų gamyba Vilniuje

Kad išmanios technologijos negrobtų mažųjų vaikystės

Vasaros atostogos po truputį eina į pabaigą, tačiau visi žino, kad paskutinės vaikams tampa pačios nuobodžiausios. Sugalvoti kuo juos užimti tampa sudėtingiausiu galvosūkiu, o leisti visą dieną kirmyti prilipus prie kompiuterio atrodo neadekvatu. Ypač kai už lango saulė vis dar kaitina. Tad kuo užimti vaikus, kad šie nezystų į ausį, jog neturi ką veikti?

Išlaisvinkite kūrybinę gyslelę

Ar prisimenate, kas gyvena Jūsų darbo kambario stalčiuose? Tikėtina, kad ne, tačiau mažieji tikrai jau seniai išnaršė visus kampelius. Didelė tikimybė, kad jau galvojate, kur gauti naują antspaudą, o antspaudų gamyba Vilniuje atrodo tiesiog nepasiekiama, atskleidžiame paslaptį – juos galite užsisakyti ir internetu. O štai iš čia mums kilo idėja, ką veikti vaikams. Tegul jie pasigamina antspaudus sau!

Vaikiškus antspaudus gaminti linksma, o viskas ko reikia, tai: daržovės, sausainių kepimo formelės, guašas, teptukai, indelis vandeniui, balti lapai ir laikraščiai. Kaip viskas veikia?

• Vaikai pasigamins sau antspaudus patys
• Turės ką veikti mažiausiai pusdienį vien juos gaminant
• Nezys Jums į ausį, kad neturi ką veikti
• Neprašys prie kompiuterio dar pusvalandžiu ar valanda ilgiau
• Jūs džaugsitės ramiomis popietėmis.

Gamybos procesas

Supjaustykite daržoves per pusę. Bene patogiausias variantas – bulvės. Kol užsisakinėsite naujų antspaudų gamyba Vilniuje, vaikai jau gaminsis sau individualius antspaudėlius. Supjausčius bulves, su metalinėmis sausainių formelėmis išskobkite formą, kuri bus naudojama kaip antspaudas. Tai gali būti širdelė, žvaigždutė, debesėlis, eglutė – bet kas. Kiekvienas turės savo antspaudų rinkinį.

Pamirkius pagamintus antspaudus į dažus, užantspauduoti bus galima ir laikraštį, ir įsivaizduojamus dokumentus ant popieriaus, ir siuntinius. Leiskite savo vaikų vaizduotei įsivažiuoti. O jeigu pakabinsite A1 formato lapą ant sienos, vaikams bus nauja atrakcija. Pagaliau, nebereikės jaudintis, kad nauji pagaminti antspaudai per pirmąją dieną sudoroti vaikų ar ieškoti stalčiaus užrakto.

Kol dar vasara, leiskite vaikams eksperimentuoti. Su antspaudais jie galės žaisti ir kieme ant plytelių ar grindinio. Tegul veikti bus ką ir be laiką ėdančio kompiuterio ar televizoriaus. Leiskite vaikams turėtų spalvotą ir gyvą vaikystę, kurios nepagrobs išmaniosios technologijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *