vaikiškų dviračių parduotuvė

Kaip išrinkti dviratį vaikui?

Vaikai dažnai yra išrankūs ir įnoringi ir kartais, pamatę jiems patinkančios spalvos dviratį, jie nieko daugiau ir nebenori, tik to, kurį nusižiūrėjo. Kai kurie tėvai linkę dar tą pačią sekundę tenkinti mažųjų įnorius ir poreikius, tačiau taip dažnai galima ir suklysti, ypač jeigu dviratis nėra tinkamas vaikui. Vis dėlto, tai pirmoji vaikų transporto priemonė, kuria jie išmoksta važiuoti. tad tam, kad išvengtumėte didesnių klaidų, pateikiame kelis patarimus, kaip rinkti dviratuką ir į ką būtina atkreipti dėmesį.

Pagrindiniai kriterijai reikalaujantys dėmesio

Dviračio pasirinkimas nėra pats lengviausias, ypač kiekviena dviračių parduotuvė siūlo begalę pasirinkimo variantų. Ir tai ne tik modelių pasirinkimas, ar kolorito variacijos, bet ir dar daugiau įvairiausių kriterijų, kaip nepaklysti ir nesuklysti?

• Atsižvelkite į vaiko amžių. Nuo to priklauso ne tik dviračio dydis, bet ir ratų skersmuo, papildoma reikalinga atributika – šalmai, delnų, kelių, alkūnių apsaugos. Dviračio rato skersmuo taip pat priklauso nuo vaiko ūgio, tad kartais amžius nėra pagrindinis kriterijus. Geriausia rinkti dviratį kartu su vaiku ir konsultuojantis su pardavėju.

• Atkreipkite dėmesį ar vaikas jau turi praktikos važinėjant dviračiu, o gal tai bus pirmoji jo transporto priemonė, kuria jis dar tik pradės mokytis važiuoti? Vaikai smalsūs, žingeidūs ir drąsūs bandyti dar kartą, tačiau dviratis vis tiek turėtų būti parinktas pagal tai, kiek vaikas turi važinėjimo praktikos ir gebėjimų. Pradžiai siūlome pabandyti važinėti balansiniu dviratuku, kuris neturi pedalų, tačiau puikiai išmoko mažylį laikyti pusiausvyrą.

• Jeigu Jūsų vaikas jau yra šiek tiek išlavinęs savo gebėjimus važiuoti dvirate transporto priemone, tuo geriau. Dviračių parduotuvė „Dviratis KROSS“ turi kelis smagius variantus tiek berniukams, tiek mergaitėms, tiek didesniems, tiek pradedantiems.

Spalvos, dizainas ir kiti faktoriai

Tam, kad dviratuko paieškos neužtruktų, geriausia į parduotuvę keliauti kartu su vaiku. Kai kuriems tėvams toks sprendimas gali būti nepriimtinas, tačiau be mažojo būsimo vairuotojo išrinkti jam tinkamą tiek ūgiu, tiek komfortu transporto priemonę gali užtrukti daug ilgiau. štai dar keli dalykai, į ką vertėtų atkreipti dar šiek tiek dėmesio ar bent jau pasikalbėti su parduotuvės konsultantu.

• Stabdžiai
Labai svarbu kad ši dviračio dalis būtų kuo patikimesnė. Taip bus išvengta didesnių ar mažesnių nelaimių, saugiau jausis ne tik vaikas, bet ir tėvai.

• Pavaros
Geriausia jei pačių mažiausiųjų dviratukai turėtų vieną galimą pavarą, nes daugiau pavarų turintys dviratukai labiau skirti tiems, kurie jau turi sukaupę nemažai važinėjimo dviračiu praktikos.

• Sėdynės komfortas
Tik pradedantiems važinėti geriausia rinktis kuo minkštesnį ir patogesnį dviračio balnelį. Kietos dviračių sėdynės dažniausiai rekomenduojamos jau sportininkams, o ne vaikams, kurie dar tik pradės savo „karjerą“.

• Gamintojo garantijos
Paskutinis dalykas, kurio privalu pasiteirauti. Nauji dviračiai privalo turėti nors dvejų metų garantiją. Juk labai svarbu kokybė, be to, jei vaikas išaugs dviratį, parduoti su garantiniu lapeliu jį taip pat bus daug lengviau.

Kiekviena dviračių parduotuvė rūpinasi, kad jų klientai išeitų patenkinti. Tad užsukę rinkti savo vaikui pirmosios transporto priemonės – nebijokite klausti ir konsultuotis, nes būtent klausimai ir į juos gaunami atsakymai leidžia atrasti tinkamiausią transporto priemonę Jūsų vaikui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *