netvarką padės sutvarkyti plaunamas dulkių siurblys

Kaip suderinti vaikų auginimą ir tvarką namuose?

Vaikai – didžiausias ir brangiausias turtas, suteikiantis gyvenimui prasmę ir leidžiantis pastebėti dienoje galybę nuostabių dalykų. Tačiau tuo pačiu jei į mūsų gyvenimą atneša tiek iššūkių, kad kartais norisi atsisėsti ir apie viską pamiršti. Pamiršti apie nevalytas virtuvės grindis, neplautą galvą, nešvarius vaiko ir savo drabužius, vakarienės gaminimą ir netikėtai paukščių apdergus langus. Prioritetų ir savo asmeninių norų suderinimas vaiko auginimo atostogose skamba neįmanomai. Tačiau, kai nori – viskas įmanoma.

Beprotiška kasdienybė

Mamos vis pasvajoja apie tai, kad tas nešvarias grindis tvarkytų automatiškai valdomas plaunamas dulkių siurblys, kad langai patys nusivalytų, be priminimų, sakymų ir baksnojimų pačioms sau į krūtinę. Na tikra svajonė, tik kad realybėj taip kažkodėl niekas nevyksta. Virtuvėj amžinai netvarka – nuo manų kruopų, pažertų per visas grindis iki išlieto pieno ar ištaškytos tos pačios ką tik išvirtos košės.

Kasdienybė varo iš proto, nes dažnai ką tik iškeptai mamytei pradeda atrodyti, kad jos nieko kito daugiau ir nedaro, tik valo, šluosto, plauna, verda, vėl valo, vėl šluosto, dar kartais ir nusikeikia. Iš tiesų, mažų vaikų auginimas reikalauja ne tik daug ištvermės ar grandiozinės kantrybės. Jis taip pat reikalauja sumanumo planuojant dieną ir savo laiką. Nes planai visada kažkaip išsibalansuoja, o laikas kažkur dingsta. Dar vaiko auginimas reikalauja nemažų investicijų, kurios kartais visai atsiperka.

Leiskite tvarkyti namus už jus

Jei Jūsų svajonių sąrašo viršūnėje jau ilgą laiką tupi plaunamas dulkių siurblys, galbūt laikas tą svajonę pildyti. Taip sutaupysite laiko ir leisite baisiausius ir labiausiai erzinančius darbus už jus atlikti kažkam kitaip. Investicija gal ir nemaža, tačiau įsivaizduokite, kad Jums nebereikia lenktis žemyn (kai nugarą ir taip skauda nuo nepatogios miegojimo pozos), nebereikia ieškoti sauso skudurėlio suvalyti išpiltam pienui ir nebereikia dezinfekuoti viso buto grindų, kol vaikas miegas. Nes viską, tikrai VISKĄ už Jus gali padaryti tas nedidelis automatiškai valdomas aparatas.

Kartais taupome naujai plaukų spalvai, kartais – naujam vaiko šliaužtinukų komplektui ar lovelei. O kartais reikia taupyti savo laiką ir energijos sąnaudas. Žinote kodėl? Nes iš Jus jau pakankamai išsunkia kasdien. Kartais reikia leisti sau atsipalaiduoti. Su plaunamu dulkių siurbliu galima suderinti ne tik savo norus ir slapčiausias svajones, bet ir tvarką namuose, vaiko auginimą ir knygai paskirtą popietę. Leiskite sau daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *