miegantis vaikas

Kokie šiuo metu populiarūs vaikiški vežimėliai?

Skirstant pagal tam tikras amžiaus kategorijas, skiriasi ir vaikiški vežimėliai. Kūdikiams vežimėliai turi būti ypač stabilūs ir tinkama pagal stuburo laikyseną. Ūgtelėjusiems vaikams būtina patogūs ir erdvūs vežimėliai, kurie tai pat privalo pasižymėti saugumu. Kelionės metu būtina vaiką tvarkinga pagal taisykles pritvirtinti prie vežimėlio, kad jam nekiltų pavojaus sveikatai.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis vežimėlį?

Ratai. Jie privalo būti pritaikyti pagal dangą, kurioje planuojate vežioti vaiką. Jei tai miesto aplinka, kurioje dažnai būna tvarkingi pėsčiųjų takeliai rinktis galima plonesnius ir aukštesnius ratus. Vis dėlto vertėtų pastebėti, kad šie ratai negali užvažiuoti ant šukių ar kitų pavojingų daiktų. Gyvenantiems gamtoje perkant vežimėlį būtina pastebėti, kad kelias dažnai pasitaiko klampus, todėl ratai būti storesni ir didesni, kad lengviau pravažiuotų kliūtis.

Vežimėliai pagal vaiko svorį ir ūgį. Augančiam mažyliui greitu metu teks vėl pirkti vežimėlį, jei pirksite šiuo metu tinkantį. Vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad praktiškiau pirkti didesnį ir erdvesnį vežimą, nors vaikas vis vien turi būti paguldytas ar įsodintas stabilioje pozicijoje.

Vežimėlių dizainai

Vežimas gal būti atviro ar uždaro dizaino, todėl pagal amžių ir tėvelių pažiūras dažniausiai išsirenkamas tinkamiausias. Vežimėliai su gaubtu gali būti moderniai keičiantys formą. Taip pat šiuo metu vis dažniau renkamasi vežimėlius, kuriuos galima apsukti. Tai reiškia, kad vaikas gali stebėti aplinką arba kaip tik būti atsuktas į globėją.

Pagal šiuolaikines tendencijas renkamasi baltą ir kitas švelnias spalvas. Dažnai vežimėliai tampa vieta, kur vaikas užmiega, todėl ryškios spalvos gali blaškyti ir erzinti vaiką. Taip pat rinktis galima ir tamsesnes spalvas, pavyzdžiui, tinkamu sprendimu gali tapti žalsva arba melsva spalva. Šie atspalviai asocijuojasi su gamta ir natūralumu.

Svarbiausia – saugumas

Vežimėlio spalva ir dizainas nėra taip aktualu, kaip vaiko saugumas, todėl perkant vežimėlį būtina įsitikinti, kad jis bus stabilus ir patikimas augančiam vaikui. Stuburo padėtis turi būti stabilioje padėtyje, kad stuburas neiškryptų. Tik atsižvelgus į tai galima rinktis vežimėlį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *