nuolaida zaislams, zaislai, vaiko zaislai

Kokius žaislus išrinkti vaikams?

Vaikai nuolatos ko nors nori – vieną kartą tai gali būti pliušinis žaislas, o kitą – atsuktuvas. Nevertėtų pildyti kiekvienos vaiko užgaidos, tačiau patartume atsižvelgti į racionalius vaiko norus – juk jie visada trokšta ko nors mielo ir ypatingo. Patariame, kokius žaislus įsigyti ir į kokius aspektus atkreipti dėmesį. Žinoma, būtina pasidomėti ir nuolaida žaislams.

Spalvos

Vaikams patinka spalvingi žaislai – tai ypač svarbu mažiesiems, jų kognityvinei raidei. Net jei turite madingus minimalistinius žaislus, spalvų, vaikų žaislams nepatartume riboti. Be to, vaikai turi skirtingų poreikių – dėl šios priežasties vertėtų įsigyti tokius žaislus, kurie yra puošti mėgstamomis vaikų spalvomis. Tegul jūsų vaiko žaislai, kaip ir kambarys, būna spalvingas.

Saugumas

Tai vienas svarbiausių aspektų renkantis vaikiškus žaislus. Turite išsirinkti juos atsižvelgę į vaiko amžių, kognityvinius gebėjimus. Jokiu būdu mažiems vaikams nepirkite žaislų, kurių dalys gali būti prarijamos ar įkišamos į nosies ertmę – nerizikuokite vaiko gyvybe. Žaislus pirkite tik iš patikimų tiekėjų, nesusigundykite pačiais pigiausiais – jie turi atitikti Europos sąjungos standartus

Nuolaidos

Nuolaida žaislams gali būti puiki išeitis, kai jūsų vaikas nori kokio nors šiuo metu populiaraus tematinio žaislo – dėl šios priežasties patariame pasidomėti nuolaidomis iš anksto, pasiimti prekių katalogus, sekti socialinių tinklų įrašus. Kai kuriuose parduotuvėse nuolaidos taikomos su kliento kortele – tada ją vertėtų įsigyti.

Tekstilė

Rinkitės tik tokius pliušinius žaislūs, kurie būtų lengvai išvalomi, prižiūrimi. Vaikai dažnai išpurvina savo pliušinius žaisliukus – dėl to geriausiai rinkitės patvarius audinius, kurie būtų neteplūs. Prieš skalbdami juos būtinai pasidomėkite, kokioje temperatūroje jie turi būti plaunami – kitu atveju vargu ar išvengsite mažylio verkšlenimo susitraukus žaislui.

Kokybė

Vaikams pirkite tik kokybiškus ir patvarius žaislus. Bet tai nereiškia, kad turite nesidomėti nuolaida žaislams – net ir patvariems žaislams, dažniausiai dėl jų aukštesnės kainos, yra taikomos nuolaidos. Kokybiški žaislai sumažina riziką, jog jūsų vaikas jį sulaužys arba susižeis pats. Be to, tokį žaislą galima perduoti iš kartos į kartą.

Jeigu domitės, kokie žaislai tinkamiausi, atsižvelkite į vaiko norus, tačiau supraskite, jog dažniausiai jis būna nepasotinamas – todėl geriau nupirkite keletą kokybiškų žaislų, kurie tarnaus ilgai. Vaikų žaislų reklamos ir naujovės dažniausiai mažųjų būna sutinkamos audringai – turite išaiškinti vaikui, jog ne visi reklamoje matomi žaislai yra jam reikalingi. Jeigu jūs norite pirkti žaislą ne savo vaikui, pasitarkite su vaiko tėvais, kurie puikiausiai išmano, ko reikia mažiesiems, kokia nuolaida žaislams yra naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *