vaikiškos lovos, vaikiška lovytė, lova su rėmais

Lova mažyliui: į ką atsižvelgti?

Jei jūsų mažylis jau ūgtelėjo ir atėjo metas jam kraustytis į naują miego vietą – nuosavą lovytę, greičiausiai jau kovojate su įvairiais klausimais. Tačiau iš tiesų užduotis išrinkti naują lovelę nėra sudėtinga. Pateikiame kelis Baldaipl.lt ekspertų parengtus kriterijus, kuriais vadovaujantis vaikiškos lovos paieška bus greita ir lengva.

 

Lovelės dydis ir konstrukcija

 

Tai – vienas pačių svarbiausių kriterijų. Jei manote, kad išrinkti dydį sunku – nesijaudinkite, taip nėra. Esmė ta, kad tereikia apgalvoti esminius poreikius. Pavyzdžiui, ar norite lovelės, kuri tiktų naudoti dar kelerius metus, ar tik kuriam laikui? Pirmuoju atveju reikės tokio baldo, kurio konstrukcija galėtų būti keičiama. Tikrai yra lovelių, kurių plotas prireikus gali būti padidintas. Nepamirškite, kad vaikai labai greitai auga, tad rinkitės tokį baldą, kuris užtikrintų mažylio komfortą ir po pusmečio, ir po, tarkime, 2 metų.

 

Dizaino vilionės

 

Gali atrodyti, kad dizainas nėra toks svarbus. Visgi tikriausiai norite, kad vaiko kambarys būtų jaukus, džiugintų harmonija, savitumu. Todėl ir lovelę reikėtų rinktis atidžiau. Baldaipl.lt pristatomos vaikiškos lovos pasižymi ypač plačiu asortimentu stiliaus atžvilgiu. Čia galite rasti ir modernių, minimalistinio dizaino, ir net klasikinių baldų, kurie puikiai derės prie kambario.

 

Nepamirškite, kad reikėtų įvertinti ne tik patį dizainą, modelį, bet ir spalvą. Lovelė gali būti ir kambario akcentu, ir tiesiog harmoninga detale. Pirmuoju atveju tiks tiek pati rėmo spalva, tiek ir patalynė. Beje, pastaroji – labai svarbus aspektas! Skirkite dėmesio tiek patalynės užvalkalams, tiek pačiam čiužinukui.

 

Apsauga – būtina

 

Jei mažylis tokio amžiaus, kad jau pradėjo savarankiškai vartytis, būtina rinktis specializuotą lovytę. Kaip teigia Baldaipl.lt ekspertai, pirmosios vaikiškos lovos turėtų būti su specialiais rėmais – grotelėmis iš šonų. Tokiu atveju vaikiukas bus saugus net ir būdamas judrus per miegus.

 

Tam, kad būtų dar ramiau, rinkitės specialius gerus čiužinius, kurie nesukelia alerginių reakcijų. Pravers kietesni, su kokosų plaušo sluoksniu. Žinoma, tokia pat saugi turi būti ir pati patalynė, jos užvalkalai.

 

Iš tiesų atrasti lovą nesunku, kai žinai, kur jos ieškoti ir kaip įvertinti asortimentą. Tad tiesiog apgalvokite savo ir mažylio poreikius ir leiskitės į paieškas. Galbūt pirmoji lova bus tokia gera, kad mielai ją pasiliksite ateities kartoms?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *