Mokyklinės kuprinės – kaip išsirinkti?

Kuprinė – priemonė, kuri nepamainoma daugumai mokyklinukų ir ne tik. Prieš ją perkant rekomenduojama įvertinti ne tik jos išvaizdą, bet ir patogumą. Tai itin aktualu patiems jauniausiems, kurių stuburas ir raumenys dar tik formuojasi. Netinkamai parinkta kuprinė gali būti nepatogi ir netgi sukelti įvairius sveikatos sutrikimus. Taigi, kaip nesuklysti ir priimti visapusiškai gerą sprendimą?

 

Atitinkamas dydis

 

Dar prieš įsigyjant mokyklinę kuprinę, patartina atkreipti dėmesį į tai, kokio amžiaus vaikas ją nešios. Pradinukams ir šiek tiek vyresniems dažniausiai reikia nešioti nemažai knygų, todėl patartina rinktis talpią, tačiau kartu ir ne per didelę kuprinę. Priešingu atveju, ji gali būti nepatogi.

 

Lengva ir patvari medžiaga

 

Kitas kriterijus, kuri turėtų atitikti mokyklinės kuprinės – patvarumas ir lengvumas. Dažniausiai tai priklauso nuo to, iš kokios medžiagos jos pagamintos. Jei planuojate ją pirkti fizinėje parduotuvėje, patikrinti nebus sudėtinga. Tiesiog pakilnokite kuprinę, įvertinkite siūles ir medžiagą. Tiems, kurie žvalgosi šių priemonių internetu, rekomenduojama atkreipti dėmesį į aprašymą. Reikalui esant, galima pateikti ir užklausą.

 

Patogios kišenės

 

Kišenėlės ir skyriai – tai, kas praverčia kiekvienoje kuprinėje. Jie padeda palaikyti tvarką, todėl knygos, sąsiuviniai ir kiti mokyklos reikmenys nesusimaišo. Nedideli skyriai dažniausiai skirti smulkiems daiktams: telefonui, pinigams ir pan. Naudingos ir šoninės kišenėlės, kuriose patogu laikyti gertuvę arba termo puodelį. Jei manote, kad tokios mokyklinės kuprinės yra tai, ko jums reikia, peržvelkite specializuotos internetinės parduotuvės asortimentą. Ten gausu įvairaus dizaino priemonių, skirtų tiek pradinių, tiek vyresnių klasių mokiniams.

 

Patrauklus dizainas

 

Na ir dar vienas aspektas, kuris dažniausiai patraukia vaikų dėmesį – kurpinės dizainas. Apvalesnė arba labiau stačiakampė forma, ryški arba neutralesnė spalva, įvairūs raštai ir paveikslėliai – pasirinkimas platus. Dažniausiai jis priklauso nuo amžiaus. Patys mažiausieji mėgsta ryškias kuprines su animaciniai herojais, tuo tarpu vyresnieji renkasi vienspalves arba minimalistinėmis detalėmis puoštas.

 

Taupote laiką ar tiesiog nemėgstate vaikščioti po parduotuves, tačiau reikia naujos mokyklinės kuprinės? Išsirinkite mėgstamiausią ir užsisakykite ją internetu. Tai galite padaryti specializuotoje svetainėje.