Padovanokite savo mergaitei nepamirštamą vaikystę

Tinkamas mergaitės kambarys – vienas iš svarbiausių dalykų, kurį tėveliai gali suteikti savo vaikui. Visos tinkamos sąlygos turi būti suteiktos su baldais ir daiktais. Svarbu, kad kiekvienas baldas turėtų savo vietą ir funkciją. Vėliau galima pereiti prie kambario dizaino. Mergaitės labiausiai mėgsta, kai Jų nuomonė būna išklausyta, todėl dauguma tėvelių stengiasi kūrybiškai ir originaliai perteikti idėjas.

Kaip galima paruošti vaikų kambarį?

• Kambario zonos. Toks išplanavimas naudingas, nes taip vaikas bus viskuo aprūpintas. Jam būtina tinkama erdvė miegui. Tam paruošti svarbi lova, čiužinys ir užuolaidos. Kita svarbi zona – mokymosi. Joje vaikas turi būti pasirūpintas taisyklinga sėdėsena ir tinkamu apšvietimu. Taip pat svarbi laisvalaikio zona, kurioje vaikas galėtų leisti laiką žaidimams. Mergaitės kambarys turintis visas zonas bus paruoštas visoms vaiko veikloms.

• Apšvietimas ir užuolaidos. Nors tėveliai dažnai pamiršta, kad tai svarbūs elementai nuo kurių priklauso vaiko sveikata, vis dėlto bet kokiu atveju svarbu tinkamai pasirūpinti šia erdve. Tai suteikti galima šviesiomis spalvomis. Būtent vaiko kambaryje svarbu vengti ryškių ir erzinančių spalvų, kurios gali kelti diskomfortą.

• Kūrybiškumas ir originalumas. Taip pat svarbios savybės, kurios turi būti panaudotos interjere. Pasiklauskite, kaip mergaitė nori matyti Jūsų kambarį. Gali būti, kad atsakymas nustebins. Svarbu išklausyti jų nuomonę ir pasirinkti pagal jų fantazijas. Jei jie labai mėgsta kažkurį animacinį personažą, būtina tai pritaikyti savo kambaryje. Ateivių lėkštė ar piratų laivas gali tapti puikia interjero dalimi.

• Mergaitės kambarys su pasakų elementais. Kambarys gali būti magiškas, nors tai sunku išpildyti. Įmontuota šviestuvų sistema gali tapti žvaigždžių simboliais. Užuolaidos ant lovos – paslaptinga buveine. Sienos išdažytos gamtos elementais ir panašiai. Toks kambarys užtikrins, kai vaikui jį sups kūrybiškumas ir gebėjimas lavinti vaizduotę.

Duokite vaikams laisvės

Vaikų nuomonė ypač svarbi, todėl ji turi būti išklausyta. Tai nereiškia, kad reikia pildyti jų kiekvieną norą. Užtenka tai padaryti, nors dalinai. Kambaryje palikite jiems erdvės, kurioje jie patys nuspręs, kaip viskas turi atrodyti. Vaikai jausis laimingi ir suprasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *