patalynė kūdikiams, patogus miegas, patalynės kūdikiams privalumai

Patalynės kūdikiams privalumai

Kūdikio gimimas tai svarbus tėvelių gyvenimo etapas, kuriuo jie stengiasi užtikrinti ramų ir patogų kūdikio gyvenimą. Mylintys tėvai, šiluma ir jaukumas, tai svarbiausi principai, dėl kurių naujagimis gali jaustis gerai. Tačiau siekiant užtikrinti jaukią ir komfortišką kūdikio aplinką, svarbu pasirūpinti jo poreikiais, tokiais kaip miegas. 

Norint palaikyti ramų kūdikio miegą svarbi ne tik patogi ir minkšta lova, bet ir kokybiška patalynė, pagaminta iš pūkų, medvilnės, vilnos  ar kito dirbtinio pluošto. Kiekviena patalynė kūdikiams yra daugiau ar mažiau šilta, todėl renkantis ją, vertėtų atkreipti dėmesį į reikiamų kūdikio poreikių užtikrinimą. Esant kiek šiltesniam orui, turėtų būti naudojama plonesnė patalynė kūdikiams, esant šaltesniam metų sezonui ir vėsesniam orui namuose – geriausia rinktis šiltą, storą pūkinę patalynę, kuri sulaiko šilumą ir neleidžia šalti.

Skirtingo tipo patalynės

Šiandien kūdikių patalynės pasirinkimas yra labai platus, nuo patalynės lovytei iki vežimėliui ar lopšiukui.

Patalynė kūdikiams skirstoma į:

1.      lovytės arba lopšiuko patalynę;

2.      vežimėliui skirta patalynę;

3.      pledus;

4.      naujagimio vokelį;

5.      naujagimių lizdelį ir kt.

Patalynė kūdikiams puikiai dera ir su kambario interjeru

Besirūpinantiems kūdikio kambario interjeru ir dizainu, yra puiki galimybė rinktis patalynę iš įvairiausių spalvų (dažniausiai pastelinių). Dar viena ypač populiari skirtingų spalvų ir vaikiškų ornamentų patalynė – naujagimių vokeliai, kurios pagalba vaikas suvystomas iš aukštos kokybės medvilnės pagaminto vokelio, kuriame kūdikis įvystomas, gali ne tik miegoti, bet ir gulėti. Mėgstantiems derinti aksesuarus, drabužėlius kūdikiams, gali derinti ir patalynę prie kitų kūdikio daiktų, pavyzdžiui vežimėlio. Renkantis pilnus patalynės komplektus, sudarytus iš įvairių raštų ir ornamentų, nereikia sukti galvos dėl atskiros patalynės spalvos darnos. Šis patalynės tipas puikiai susisega ir išsiskleidžia norimu momentu. Puikiai derinama kūdikių patalynė yra ir kūdikio lizdelis, kurio spalvos panašumų galima rasti ir su kitomis patalynėmis. Kūdikio lizdelis yra dvigubas, todėl suteikia daugiau minkštumo ir šilumos.

Didžiausia kūdikių dienos veiklos dalis – miegas. Todėl patalynė kūdikiams yra vienas svarbiausių pirkinių, padedantis užtikrinti saldų ir ramų miegą, o vaikelio tėvams – paguodą, kad vaikas yra tinkamai aprūpintas ir laimingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *