pigus dviratis

Pigūs dviračiai: kaip įsigyti teisingai?

Prireikus dviračio kasdieniam naudojimui, nereikėtų galvoti, kad reikės išleisti daug pinigų ar visų savo santaupų. Jei reikalingas dviratis tik trumpoms distancijoms įveikti, tuomet tikrai nereikės išleisti 1000 eurų. Pigūs dviračiai puikiai gali jums pasitarnauti, reikia tik žinoti, kaip jų ieškoti. Juk ne tik į kainą reikia žiūrėti, bet ir į dviratės transporto priemonės komplektaciją, kitus veiksnius.

Turime kelis patarimus, kaip nusipirkti pigų, tačiau patikimą dviratį, kuris patenkins pagrindinius tavo poreikius.

Pasitikrink internete

Daugumos žmonių klaida perkant dviratį ar bet kurį kitą daiktą internetu – priimti patį pirmąjį pasiūlymą. Nesvarbu, ar neturi laiko ieškoti, nes esi užsiėmęs, ar nemoki, bet turi paieškoms skirti bent keletą valandų, jog rastum patį geriausią pasiūlymą už geriausią kainą. Pigūs dviračiai nesimėto ant kiekvieno kampo – juos reikia rasti.

Išsiaiškink savo poreikius

Bus daug lengviau surasti pigų dviratį, jei žinosi, ko reikia. Ar užteks plentinio dviračio, o gal geriau rinktis hibridinį ar miesto? Jei turi klausimų, visada galima parašyti dviračių parduotuvių specialistams – jie patars, koks dviratis atitinka tavo poreikius.

Perskaityk aprašymą

Norėdamas nusipirkti ne tik pigų, tačiau ir puikiai veikiantį dviratį, prieš pirkdamas turi jį gerai apžiūrėti arba įsiskaityti į jo aprašymą. Jei fizinė parduotuvė netoli – gali užsukti ir ten. Nebijok paprašyti pardavėjo, jog tau leistų padaryti trumpą važiavimo testą, kad galėtum patikrinti dviratį iš esmės – ar veikia stabdžiai, ar dviratis nekrypsta į vieną ar kitą pusę. Geriausia, ką gali padaryti – pasitarti su žmogumi, kuris turi patirties važinėjant dviračiu ir perkant juos ir žino, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Ar verta pirkti pigų dviratį? Sakome, kad taip, jei jis bus naudojamas daug jėgų nereikalaujančioms išvykoms į gamtą, vakariniams pasivažinėjimams su draugais ar augintiniu. Kita vertus, jei nori važinėti ekstremaliais vingiuotais keliais, kalnais, ar kitokiomis nelygiomis dangomis, ir atstumai siekia daugiau nei 50 kilometrų, verta pagalvoti apie didesnių investicijų reikalaujantį dviratį. Pigūs dviračiai puikiai tinka pradedantiesiems ar besimokantiems jais važiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *