romperiukai, dovanų idėjos vaikams, dovanos naujagimiams

Ką padovanoti susilaukusiems vaikų?

Romperiukai – vieni iš praktiškų drabužėlių, kuriuos galima dėvėti įvairiais sezonais. Šliaužtinukų tipo, tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis. Artėjančioms šventėms puikiai tiks mažųjų Kalėdų senelių uniformos, kurios užpildys namus džiugesio, gerų emocijų ir juoko, nes mažieji juose atrodys iš ties žavingai. Taip pat, galima rinktis iš komplektėlių, į kuriuos įeina šliaužtinukas ir palaidinukė tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis. Praktiškumas tuo ir pasižymi, kad šiuos drabužius galima dėvėti įvairiais sezonais, nes aprengus šliaužtinuku – šis puikiai atstos vasarinį apsirengimą, o uždėjus palaidinukę – tiks tiek vėsiems rudens vakarams, tiek žiemoms. Ilgos rankovės apgaubs švelnią odelę ir neleis jai sušalti. Taip pat yra dar kelios praktiškos vaikiškos prekės, kurias verta paminėti.

Pliušiniai žaislai

Romperiukai bus anksčiau, ar vėliau išaugti, o norintiems įsigyti, ar padovanoti kažką tokio, kas džiugins ir vyresniame amžiuje – su pliušiniais žaislais tikrai neprašaus. Tikriausiai ir patys galite prisiminti tokių žaislų, kuriuos turėjote nuo ankstyvos vaikystės. Su šiais ne tik miegotoje, bet ir jie buvo vienais geriausių žaidimų draugų. Augant – tikriausiai sėdėjo kažkur padėti krūvelėje su kitais žaislais ir stebėjo jus kiekvieną diena rengiantis. Dabar galbūt būtų surasti tėvų palėpėse, ar rūsiuose. O gal yra perleisti pačių atžaloms ir tęsia savo kelionę. Bet kuriuo atveju, perkant pliušinį žaislą įsigysite tokį daiktą, kuris tik norint galės džiuginti ne vienerius metus.

Pledukai

Kalbant apie dar vieną naudingą prekę – didesnis apklotas mažyliui šį šildys ne vienerius metus. Romperiukai gali būti išaugti, kaip ir daugelis kitų prekių. Žinoma, drabužius galima įsigyti daug didesnius, tačiau tai bus be galo nepatogu pasaulį pažinti, ar vaikščioti bandančiam vaikučiui. O didesnis pledukas ne tik suteiks papildomos šilumos, puikiai tiks tiek žaidimams, tiek pasivaikščiojimams, bet ir šildys ne vienerius metus. Didesnis apklotas nėra didesnis drabužis, šis nesuvaržys, ar kaip nors kitaip trukdys judėti mažyliui, todėl be baimės gali būti įsigytas ir net toks, kuris tiks ir po kelių metų.

Ir vaikams įmanoma išrinkti kažką ilgaamžio. Galbūt ne tokio ilgaamžio, kaip suaugusiems, bet juk jie maži žmogeliukai ir šiems reikia ypatingos priežiūros. Prisiminkite savo vaikystę ir savo turėtus daiktus, o galbūt kažką turite dar ir dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *