plaunantys dulkių siurbliai

Pritaikykite namus astma sergantiems vaikams

Astma – viena tų vaikų ligų, kurios verčia mamas namus tvarkyti kasdien. Be paliovos, kad juos neliktų nei vienos dulkelės. Kad ir kaip tai erzintų, norisi, kad vaikai jaustųsi saugūs, kad jiems niekas negrėstų. Tačiau dulkes namuose kaupiasi savaime. Nes jei kas valandą valysite dulkes, plausite grindis ir stengsitės išvėdinti namus. Ką daryti ir kokių priemonių imtis, kad namų tvarkymas neužimtų tiek daug laiko, tačiau tuo pačiu, astma sergantiems vaikams namai nebūtų pavojinga zona?

Kasdienės pastangos

Ne viena mama svajoja imti vieną dieną ir įsigyti kokią nors technologinę priemonę, su kurios pagalba liktų laiko ir poilsiui. Vis tik, nei viena mama, prižiūrinti astma sergantį vaiką ir tvarkantis namus nėra tikra, kad viską padarė tinkamai. O štai plaunantys dulkių siurbliai joms atrodo svajonių prietaisas. Plauna, siurbia ir dezinfekuoja. Šiandien tokių prietaisų galima rasti tikrai nemažai. Jie leidžia džiaugtis ramiais namais, o dulkių pašalinimas ir patalynės ir švarios grindys pagaliau atrodo misija įmanoma.

Labai svarbu, kad vaikai namuose jaustųsi saugūs. Jei besikaupiančios dulkės nėra pašalinamos iš patalynės, o kambaryje nėra kuo kvėpuoti, vaikai pradeda dusti, dažnai prasideda ir alergija dulkėms. Tad mamos, neretais atvejais turi paskirti kasdien nemažai laiko vien tam, kad namuose būtų švaru ir gera. Tačiau tik išplauti grindis nepakanka, nors taip norėtųsi, kad to užtektų. Vis tik, šis darbas labiausiai erzina, o laiko atima ir skuduro gręžimas, plovimas, perplovimas. Kartais juk norisi, kad viską už Jus padarytų kažkas kitas. Norite? Šiandien tai įmanoma.

Kuo naudingi plaunantys dulkių siurbliai?

Pirmiausia vertėtų akcentuoti, grindis plaunantys siurbliai leis Jums pailsėti. Pailsėti nuo namų tvarkymo, nuolatinio grindų plovimo, pailsinsite nugarą, turėsite ne tik daugiau laiko – galėsite išlįsti iš namų. Pa-ga-liau.

• Tai puikus sprendimas toms, kurios jau pavargo ir ieško būdų kaip palengvinti sau gyvenimą. Štai, pavyzdžiui, nustatysite laiką, kada reikia plauti grindis, o plaunantis grindų robotas pats tai padarys neprašytas ir net papildomai neįjungtas. Na, viskas veikia automatiškai.
• Jūs galite pasirinkti kelis skirtingus valymo būdus, kas irgi dažnai tampa dideliu privalumu. Nes Jums nebereikės šluotos, su kuria sukeliama tik dar daugiau dulkių, kurios kenkia vaiko sveikatai. Sausas, drėgnas ar du viename valymas leis atrasti Jums patogiausią namų tvarkymo būdą, o viskas ko reikės, tai paspausti kelis mygtukus ir eiti pailsėti.

Tvarkingi ir švarūs namai gali būti ir be didelių pastangų. Sprendimu šiandien tampa – plaunantys dulkių siurbliai. Tegul namuose bus gera ir Jums, ir vaikams, o astma ir dulkėtos grindys daugiau nebekvaršins Jums galvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *