rašikliai dovanų, vaiko kojos, mokyklos reikmenys

Rugsėjis artėja: ką dovanoti mokiniams?

Rugsėjo 1-oji atkeliaus jau visai netrukus. Jei ugdote vaikus, ko gero, jau pradedate sukti galvą, kaip pradžiuginti ir nuteikti smagiems mokymosi nuotykiams naujus mokinius. Nesvarbu, ar tai pradinukai, ar jau ūgtelėję penktokai, o gal ir būsimi abiturientai – jiems visiems pravers praktiškos dovanos. Užrašų knygutės, meno reikmenys, rašikliai dovanų – paprastas būdas sužavėti.

 

Ieškokite to, kas naudinga

 

Vargu, ar norite pirkti ar net patys gauti kokį menkniekį, kurio tikrai niekur nepanaudosite. Gali būti, kad tokie daiktai paprasčiausiai dūlės lentynose. Kad taip nenutiktų, reikėtų tiesiog apgalvoti pirkinius ir užsakyti tai, kas iš tiesų turi praktinės naudos. Tai nereiškia, jog daiktai bus negražūs, nepatrauklų ar neįdomūs. Šiandien tikrai galima rasti tokių variantų, kurie pasižymės visomis savybėmis.

 

Kelios idėjos

 

Visiškai neturite minčių? Pateikiame kelias mintis, ką būtų galima dovanoti skirtingo amžiaus mokiniams.

 

  • Užrašų knygutės. Jas galima puošti mokyklos herbu ar kokiu smagiu palinkėjimu. Knygelės gali būti ir mažos, kišeninės, ir didelės – tikrai bus iš ko rinktis.
  • Rašikliai dovanų. Tai – itin praktiškas variantas. Galite dovanoti ir vienspalvius, ir spalvotus tušinukus, parkerius. Viskas priklauso nuo mokyklos taisyklių ir vaikų amžiaus.
  • Kepuraitės. Šis aksesuaras pravers ir įvairių žygių, ir laisvalaikio metu. Rinkitės žaismingus variantus ir nepamirškite: geriau ieškoti tokių kepuraičių, kurių dydis gali būti reguliuojamas.
  • Kaklaskarės. Kaip ir kepuraitės, jos pravers įvairiomis aplinkybėmis. Jei papuošite jas emblema, tai taps puikia uniformos dalimi.
  • Gertuvės. Parodykite, kad jums išties rūpi vaikų sveikata ir gera savijauta. Stilingos gertuvės tikrai bus mielai naudojamos visus metus.
  • Jie taip pat mielai naudojami visus metus, namuose ir mokykloje. Rinkitės itin patogius, pagamintus iš nedūžtančių ar sunkiai dūžtančių medžiagų.

 

Apgalvokite vaikų poreikius – tegul dovana džiugina visapusiškai. Tik nesirinkite technikos – jau rašėme, kad vaikai tikrai gali nuo jos pailsėti.

 

Ką žinoti?

 

Knygelės, gertuvės ar rašikliai dovanų – puiku, kai gauni tada, kai reikia. Jei norite, kad dovanos paieška ir įteikimas būtų sklandūs, apgalvokite iš anksto esminius dalykus. Labai svarbu žinoti vaikų skaičių, ar rinksitės skirtingas priemones, ar vienodas. Be to, neuždelskite užsakymo – juk nesinori įteikti dovanų pavėluotai, nes jų tiesiog fiziškai nespėjo pagaminti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *