biuro popierius ir jo panaudojimas

Skirtingi biuro popieriaus panaudojimo būdai

Šiuolaikiniai tėvai vaikams dėmesio skiria gerokai mažiau nei reikėtų. Tą patvirtinti galėtų ir su vaikais dirbantys pedagogai – tiek darželio auklėtojai, tiek pradinių klasių mokytojai. Daugeliu atvejų, vaikams tenka mokytis laiką leisti patiems su savimi, nors augantiems organizmams vienas svarbiausių dalykų yra betarpė komunikacija ir bendravimas. Be to, labai svarbu ugdyti ir vaikų kūrybingumą, tačiau dažnai atrodo, kad namuose nėra tam tinkamų priemonių, o brangiausio LEGO komplekto juk nepirksi vien tam, kad būtų galima lavinti vaiko vaizduotę. Pabandykite mąstyti paprasčiau ir naudokite tam popierių.

3 skirtingos popieriaus panaudojimo idėjos

Biuro popierius yra vienas iš tų dalykų, kurių galima rasti kiekvienuose namuose ir darbo aplinkoje. Tačiau daugelis vaikui pakiša popieriaus lapą tik tuomet, kai jis pasisako norįs piešti. Tačiau tai tik vienas šios medžiagos panaudojimo būdas! Mes pateikiame dar 3.

1. Lėktuvėliai, laiveliai ir kepurės
Ar pamenate savo vaikystę? Kaip į orą laidydavote popierinius lėktuvėlius, o upe paleisdavote plaukti iš popieriaus pačių pasigamintus laivelius? O ar Jūsų vaikai tai moka? Tikėtina, kad ne, nes laikas, kurį praleidžiate su vaikas yra pernelyg ribotas. Atsisėkite vieną šeštadienio vakarą ir kartu su vaiku ir parodykite jam koks lankstus gali būti biuro popierius. Iš jo išlankstyti galite ir lėktuvėlį, ir kepurę, ir laivą, net piniginę. Leiskite vaikams įsivaizduoti daugiau, tegul jie būna ir pilotais, ir burtininkais, ir jūrininkais.

2. Atvirukai
Gaminti atvirukus gimtadienio, motinos ar tėčio dienos proga yra ypač smagu, tačiau jei pasakysite vaiku, kad išsiųsti tą pagamintą atviruką Kalėdų seneliui, tikėtina, jog jis imsis šios užduoties su dar didesnius entuziasmu ne iš pat pradžių. Atvirukų gamyba taip pat lavina mažųjų vaizduotę ir skatina imtis netradicinių veiksmų. Lankstyti galima kaip nori, piešti ir dekoruoti – taip pat. O tam kartais užtenka tik mėlyno ir raudono rašiklių.

3. Knygutės
Su didesniais vaikais gali būti dar įdomiau. Jei namuose ar biure guli biuro popierius (užteks vos 3 lapų), įduokite vaikui klijus, žirkles ir šiek tiek spalvotų rašiklių. Parodykite jam kaip tai daryti ir leiskite jam kurti. Kurti savo asmeninę, paties sulipdytą užrašų ir piešinių knygelę.

Tam, kad vaikas būtų užsiėmęs, o jūs galėtumėte ramiai nudirbti nebaigtus darbus, reikia visai nedaug. Svarbiausia skirti pakankamai dėmesio mažylių darbų įvertinimui ir paskatinti juos kurti. Tegul tai bus paprasčiausias popierius, iš kurio jie gamins šedevrą, tačiau vaikams tai bus daug daugiau nei paprastas popieriaus lapas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *