miegantis vaikas

Skirtingi vaikai, skirtingi čiužinukai

Gali atrodyti, kad nesvarbu, koks yra vaikas, jiems turėtų tikti bet kokie čiužinukai. Tačiau taip yra tik jei renkate čiužinį lovai, o ne joje miegančiam asmeniui. Tinkamai parinktas produktas gali padėti jūsų mažajai atžalai ne tik pailsėti, bet ir geriau susikaupti rytojaus rytą. Kaipgi juos išsirinkti?

Sportuojantys vaikai

Tokie produktai, kaip viskoelastiniai ar HR poliuretaniniai čiužiniai geriausiai tinka sportuojantiems vaikams, nes padeda pailsinti raumenis. Šie ypatingi tuo, kad turi specialias ortopedines savybes, galinčias pagerinti kraujotaką, taigi ir sumažinti raumenų skausmą. Tačiau jie ir skiriasi tarpusavyje: jei vaikas gausiai prakaituoja, nuolat karšta miegoti, geriau yra rinktis HR poliuretaninius, kurie geriau užtikrina vėdinimą nei viskoleastiniai. Tačiau pastarieji gali geriau reaguoti ir prisitaikyti į kūno formas, todėl puikiai tinka vaikams, kurie dažnai vartosi nakties metu.

Specialiai kūdikiams

Gali būti ir specialūs čiužinukai, skirti kūdikiams. Jie yra gana kieti, kad išlaikytų reikalingą atramą besivystančiam stuburui. Būtent tokius čiužinius aktualu rinktis, kol jūsų mažylis dar tik vartosi lovoje. Kadangi jis daug laiko praleidžia gulėdamas, svarbu, kad parinktos priemonės, dedamos ant lovytės būtų naudingos, nekenktų jo sveikatai, augimui. Kai kurie čiužiniai gali miegant pagerinti ir kraujotaką, kas itin aktualu augančiam vaikui.

Alergiški vaikai

Pastebima, kad vis dažniau atsiranda vaikų, kurie yra itin alergiški aplink esančiam pasauliui. Norėdami jam bent šiek tiek pagelbėti, turėtumėte rinktis lateksinį čiužinį. Jis iki minimalios tikimybės sumažina erkučių ir kenksmingų dulkių kaupimąsi. Tokie čiužinukai yra tikras išgelbėjimas ir tiems vaikams, kurie serga kvėpavimo takų ligomis. Šiems čiužiniams priešingai nei kitiems yra tiesiog būtinos grotelės, kurios gali išlaikyti, kad jie anksčiau laiko neprarastų savo formos.

Skirtingų medžiagų čiužiniai yra parenkami ne tik pagal ūgį, amžių, turimą lovą, bet ir vaiko pomėgius, užsiėmimus, sveikatą. Būtinai parinkite tokį čiužinį, kuris geriausiai atitiks jūsų vaiko poreikius. Nepamirškite, kad tinkamai parinktos grotelės gali leisti ilgiau mėgautis turimu čiužiniu. Taigi pirkdami lovą savo mažajam, pasirūpinkite ir aukštos kokybės grotelėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *