sofa lova vaikas

Sofa-lova tinkamas variantas vaiko kambariui?

Dviejų paskirčių baldai dažnai namuose sutaupo vietos, todėl juos ypač vertina tie, kurie mėgsta minimalizmą arba skandinavišką stilių. Taip pat mažų erdvių patalpose tai ypač tinka, kadangi užgrūdus baldais ir nereikalingais daiktais tampa sudėtinga praeiti. Vis dėlto svarbiausia vaikų sveikata ir tai, kad jiems sofa lova tiktų pagal kambario dizainą.

Sofa lova privalumai vaikų ir paauglių kambaryje:

• Paaugliams vis dažniau norisi išreikšti save ir daryti jiems priimtinus dalykus, todėl kambarys turėtų būti erdvus. Šis baldas padės sutaupyti vietos, o lova bus vis vien patogi.

• Pasikvietus draugus būtina erdvė jiems atsisėsti, todėl privalu turėti kėdes arba sofą. Užtiesus ją užvalkalu ir uždėjus pagalves bus galima patogiai prisėsti ar pasikviesti draugus.

• Dauguma žmonių mano, kad sofa ir lova viename negali pasižymėti kokybe, todėl dažnai atsisako šios idėjos. Vis dėlto užtiesus ant jos kokybiškos rūšies čiužinį galima gauti tinkamą rezultatą miegui.

• Paaugliai vis dar pasižymi, kaip augantis organizmas, todėl jiems svarbu suteikti geras poilsio sąlygas. Sofa lova turi suteikti komfortą tiek gulint, tiek miegant, todėl geriausia, jei čiužinys lovos pasižymėtų, kaip atsparus dulkių erkutėms, prisitaikantis prie gulėjimo pozicijos.

• Pigi kaina ir dažnai tampa privalumu. Vis dėlto vertėtų pirkti tik iš patikimų gamybos šaltinių, kurie suteiktų geriausias sąlygas, o baldas būtų pagamintas iš kokybiškų dalių.

Kokie šio baldo minusai?

Sofa lova turi ir tam tikrų neigiamų savybių, pavyzdžiui, mažo amžiaus vaikai gali lengvai iš jos išskristi ir susižeisti. Jiems gali būti sudėtinga ją sudėlioti į lovą, o grąžinti ją į sofą. Tam būtina suaugusių priežiūra ir pagalba.

Yra įvairių daugiafunkcinių baldų, kurie gali sutaupyti vietos kambaryje, todėl jei erdvė maža sofa lova gali būti tinkamas variantas. Prie jos vertėtų įsigyti naktinį staliuką, kuriame būtų galima įsidėti akinius, knygą ir kitus reikalingus daiktus. Jei planuojama skaityti ar dirbti su nešiojimu kompiuteriu būtinas šviestuvas, kuris apšviestų aplinką. Jaukumui sukurti gali padėti kilimas, tačiau jis užima daug vietos ir sumažina vizualiai erdvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *