dieninės užuolaidos

Trumpa vaikų miegamojo interjero kūrimo instrukcija

Vaikų kambarys jauniems tėvams dažnai tampa didžiausiu ir labiausiai varginančiu iššūkiu. Mes nuolat kartojame, kad nebesame pakankamai kūrybingi, kad neturime vaizduotės ir kad geriausia, kai visą interjero kompoziciją sukuria nusamdytas dizaineris. Tačiau jis juk – visiškai pašalinis žmogus, negalima leisti kurti namų oazės svetimam žmogui. Net parinktos dieninės užuolaidos gali neatitikti ne tik Jūsų poreikių, bet ir skonio. Tad kaip kurti miegamąjį?

Pirma – planas

Daugelis nesupranta, kam reikalingas planas, juk kuriame ne naują pastatą, juk čia tik kambarys. Vienas baldas čia, kitas čia ir štai – jau visas dizainas. tačiau iš tiesų, planas yra labai reikalingas. Su jo pagalba, mes pradedame suvokti erdvę visiškai kitaip. Juk vaikams miegamajame reikia visko: ir poilsio, ir žaidimų zonos, o dar jeigu šie – mokyklinio amžiaus, tai privalu ir darbo zona. Tad pirmiausia, ką reikėtų padaryti, prieš pradedant baldų paiešką, tai susidaryti planą.

• Paimkite baltą lapą ir nubrėžkite stačiakampį arba kvadratą – priklausomai nuo to, ar vaikų miegamasis yra pailgas, ar kvadratinis.
• Pažymėkite kurioje vietoje yra durys ir langai.
• Pažymėkite šone (išorinėje formos pusėje), kuriuo metu į kambarį patenka saulė (ryte, per pietus ar vakare). Nuo to priklauso ar reikalingos bus dieninės užuolaidos, ar tik naktinės.
• Pabandykite įsivaizduoti kuriose kambario vietose turėtų būti poilsio zona, kur žaidimų, o kur darbo. Visas tris pažymėkite taškais.
• Įvertinus, kiek lieka vietos aplinkui, pabandykite susibraižyti, kur ir kokiu kampu stovės lova, darbo stalas, drabužių spinta arba komoda, kur bus žaidimai.
• Pažymėkite šviestuvų vietas. Tai gali būti raidė š.
• Ar pradedate matyti bendrą miegamojo vizualizaciją? Dabar jau galite pradėti ieškoti tinkamų baldų.

Dabar jau interjero komponavimas

Kai prieš akis – nebe tuščias lapas, galite pradėti ieškoti baldų. Taip daug paprasčiau, nes jau matote, kokio maždaug pločio bus lova, kur ir koks galėtų stovėti stalas. Galiausiai, pagal tai, kada į kambarį švies saulė, matysite ar būtinos dieninės užuolaidos, ar užteks roletų, galbūt žaliuzių. Jų platų pasirinkimą ir išsamias konsultacijas apie langų uždangas pateiks „Domus Lumina“ langų uždangų ekspertai.

Mūsų rekomendacijos – rinktis standartinio dydžio lovą ir statyti ją kuo toliau nuo lango. Ant langų geriau kabinti žaliuzes arba roletus, nes jų valdymas yra daug paprastesnis, o be to, yra didesnis ir spalvų pasirinkimas. užuolaidos vaikams kambaryje trukdys žaisti, o jeigu pakabinsite baltas dienines, tikėtina, kad skalbti, plauti ir mirkyti tam, kad atgautumėte jų baltumą, teks mažiausiai tris kartus per savaitę.

Vaikų kambaryje turi likti daug vietos judėjimui, žaidimams, baldai turėtų būti suapvalintais kampais, geriausia, jei statysite juos palei sienas. Nepamirškite spalvų ir vaizduotę lavinančių akcentų. Teiraukitės patarimų specialistų, bet aklai jais nesikliaukite. Tegul tas kambarys bus gražus, praktiškas ir svarbiausia – saugus ir žadinantis vaikų kūrybingumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *