Vaikiški dviračiai

vaikiski dviraciaiDviračiai vaikams sustatyti prie darželio arba garažo vartų. Tėvai juos paruošė naujam atžalų gyvenimo etapui. Vieną kartą išmokę važiuoti dviračiu jie nepamirš niekados. Kodėl žmogaus raidoje, taip svarbu išmokti vairuoti dviratį? Išradingumas ir gyvenimo balansas jaučiamas tik išmokus valdyti dviratę transporto priemonę. Tai jokiu būdu ne cirko pasirodymas, bet dar vienas naujas, mažos gyvybės potyris ir nuotykis, šiame bekraščių galimybių pasaulyje. Ar jūs pasiruošę išmokyti savo vaikus kaip važiuoti vingiuotais gyvenimo keliais? O galbūt jie savarankiškai ieškos to svarbaus egzistencijos balanso? Dviračių maratonai, iškylos ir ilgos kelionės ant dviejų ratų.Dviratis nėra tik paprasta transporto priemonė, bet ir gyvenimo būdo dalis.

Kodėl dviračiai vaikams tokie svarbūs. Norėdami atplėšti jaunuosius nuo išmaniųjų technologijų, atverkite jiems lauko duris. Sveikatos, judėjimo ir atviro džiaugsmo. Štai ko trūksta šiuolaikiniai,vaikų be vaikystė, kartai. Kur pradingo jų vaikystė? Ją pasiglemžę technologijos ir menkstantis gyvas bendravimas. Kur pasislėpė išgalvotos istorijos, fortų ir bortų statymas iš paklodžių? Nieko išradingo jau nesugalvoja jauniausioji karta. Jie seka tais pačiai technologinio gyvenimo modeliai ir neišvažiuoja į gatves. Kokia idilė stebėto jaunas šeimas ir jų atžalas migruojančias miesto ir priemiesčių keliais. Judėjimo ir sveikos gyvensenos tarp mūsų tiek nedaug. Gerkite tyrą vandenį, kasdien darykite mankštą ir saulei šviečiant ar lietui lyjant išvažiuokite į gatve dviračiais.

Aplinkosauginis mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas įmanomas tik vairuojant tinkamas transporto priemones. Dviračiai vaikams sumontuoti, nes jie yra sveikos ir gaivios ateities garantas. Jei vaikai nežinos kaip teisingai išnaudoti trumpas gyvenimo akimirkas, jų laikas bus iššvaistytas. Jei netausojote savo laiko, suteikite bent savo atžaloms gerų emocijų. Išjunkite kompiuterius, telefonus ir televizorius. Sutepkite dviračių grandines, pripūskite padangas ir į kelią. Gamta šaukia jus. Aš šaukiu visus gamtos vaikus, kurie pamiršo kaip kvepia šviežiai nupjauta žolė ir kaip maloniai glosto pavasarinis vėjas.

Dviračiai vaikams, suaugusiems ir net senoliams. Net kelio kartos išvažiuoja į kelią. Didinkite dviratininkų bendruomenę, auginkite ir ugdykite būsimus Tour de France čempionus. Galbūt ne visiems lemta tapti Bradley Wiginsu, tačiau aktyvus sportas nuo pat mažumės, išugdys gamtos mylėtojus ir dorus piliečius. Dviratininkų bendruomenė plečiasi. Vis daugiau šeimų išvažiuoja į gatves. Olandijoje dviratininkų bendruomenė turbūt didesnė už automobilių vartotojų. Ateitis priklauso perdirbamai energijai, rūšiuojamoms atliekoms ir kelionėms dviračiais. Visiems trūksta šviežio oro ir  sveikos gyvensenos. Neieškokite tobulų dietų, veiksmingų treniruoklių. Kelionės dviračiu suteisk jums energijos, sustiprins kojas. Kelionė dviračiais, tai atviras nuotykis. Neužsidarykite tarp keturių sienų ir gyvenkite šiandien. Darbo dieną užbaikite kelione dviračiu, o ne viešojo transporto spūstyse. Įkvėpkit kitokio oro ir paruoškite savo atžalas atviram gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *