vaikų kambarys

Žaismingas vaikų kambarys lavina mažųjų vaizduotę

Jei šiek tiek atsuktumėte laiką atgal, nesunkiai prisimintumėte, kiek daug reikšmės vaikystėje turėjo Jūsų miegamasis. Tai erdvė, kur kaupėsi prisiminimai, sapnavosi gražiausi sapnai ir kildavo kūrybingiausios žaidimų idėjos. Tikra tiesa, kad vaikų miegamojo erdvė – tai kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimo vieta. Erdvė, kur mažieji miega, žaidžia, auga ir tobulėja. Būtent dėl šios priežasties skirti mažųjų kambario interjero dizainui reikėtų kuo daugiau dėmesio. Toliau pasakojame, kokias priemones tam būtų galima pasitelkti.

Nestandartiniai interjero sprendimai

Stilingas ir žaismingas mažųjų kambarys – nelengva užduotis, ypač tiems, kurie pirmą kartą užsiima patalpų interjero planavimu. Visgi, vaikų kambarys tai daugiau nei vaikiška lova ir minkštas kilimas žaidimams. Tiek neužteks norint sukurti žaismingą aplanką visapusiškam mažųjų tobulėjimui. Mūsų siūlymas – imtis nestandartinių sprendimų. Tai reiškia, jog viskas ko reikia – Jūsų pačių kūrybingas mąstymas. Nebūtina prisipirkti kelių dešimčių interjero leidinių, kad galėtumėte sumąstyti kažką įdomesnio.

• Viena iš idėjų – paprasta ir beveik kasdieniška – dviaukštė lova. Ji ne tik paįvairins patalpą, bet ir taps smagia pramoga mažiesiems nuotykių ieškotojams, kuri taupys nedidelio kambariuko vietą. Dviaukštė lova gali atstoti laivą, dviaukštį autobusą, traukinio vagoną ir net kelių aukštų namą… – viskas priklauso nuo to, kaip stipriai leidžiate sau išlaisvinti savo vaizduotę. Nemažai spalvingų dviaukščių vaikiškų lovų pasirinkimo variantų siūlo ir lenkiškų baldų svetainė – Baldaipl.lt. Trūksta idėjų? Užsukite apsidairyti. Gal rasite tai, kas patiks ir Jums.

• Antrasis variantas, leisiantis išskleisti vaikų vaizduotės sparnus ir pakilti aukščiau rutinos – kūrybiškumui lavinti skirta siena. Prie vienos sienos gali stovėti dviaukštė vaikiška lova, o kita gali atstoti piešimo lentą. Galima rinktis tradicines juodos spalvos kreidines lentas, ant kurių mažieji galės piešti spalvotomis kreidelėmis arba rinktis magnetinę piešimo lentą, prie kurios lips ir įvairiausi iš skirtingų sausų dribsnių pakuočių surinkti magnetukai, magnetinės raidelės ir piešiniai. Iš tiesų, tai labai lengvas būdas atitraukti vaikus nuo išmaniųjų technologijų ir padėti jiems pažinti pasaulį per kūrybiškumo prizmę.

• Trečioji idėja – dekoruokite langus. Ne užuolaidomis, o linksmomis dekoracijomis aplink lango rėmą. Leiskite piešti vaikams stiklo dekoravimo klijais ir patiems susikurti norimas dekoracijas. Taip ne tik įnešite kambariui daugiau individualumo ir originalumo, bet ir padėsite mažiesiems įsitraukti į kūrybos bei dekoravimo procesą.

Vaikų miegamasis – tai vieta, kur jie praleis tikrai didelę dalį savo vaikystės gyvenimo. Skatinkite jų kūrybiškumą ir pamirškite tradicinius vaikų kambarius – tegul tai bus pati žaismingiausia ir originaliausia viso būsto interjero vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *